LEWAREK to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie

Lewarek to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie, który istnieje pod tą nazwą od 2017 roku. W rzeczywistości jednak warsztat funkcjonuje już od 2010 roku. Zajmujemy się kompleksową diagnozą oraz mechaniką samochodową aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy szeroką gamę usług od wulkanizacji przez pełną mechanikę po konserwację podwozia.

Naszym głównym założeniem jest zadowolenie klientów, a zdobywamy je dzięki połączeniu dwóch elementów, atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnej usługi. W naszym warsztacie to Państwo mają ostateczne zdanie, my przedstawiamy wszelkie możliwości oraz konsultujemy je przed dokonaniem naprawy. Naszym atutem jest również dokładne wytłumaczenie Państwu na czym polega naprawa oraz pomoc w dobraniu odpowiednich części. Dokładamy wszelkich starań by początkowa wycena, pokrywała się z ostatecznym kosztem naprawy.

Nasz zespół to wykwalifikowani i wszechstronni mechanicy. Motoryzacja jest ich pasją, dlatego do każdej naprawy wykorzystują całą swoją wiedzę, a „zagadki” traktują jak wyzwanie. Nasz warsztat posiada odpowiednie urządzenia, w tym maszynę do geometrii, klimatyzacji, trzy podnośniki, kanał oraz stanowisko robocze. Do Państwa dyspozycji jest również wygodna poczekalnia.

Sami Affek
Sami Affek
18/03/2023
Bardzo jestem zadowolona z uslugi. Szybko tanio polecam wszystkim.
Marta Stefaniuk
Marta Stefaniuk
17/03/2023
Daje 10 gwiazdek ⭐️ Polecam każdemu ???? Profesjonalnie i szybko. Bardzo miła obsługa.
Bogusia K.
Bogusia K.
16/03/2023
Bardzo fachowe podejście, szybka diagnostyka i naprawa, ceny nie wygórowane, uczciwie. Dziękuję
Wladik Kor
Wladik Kor
16/03/2023
Warsztat godny zaufania. Naprawiają moje samochody od kilku lat i nigdy mnie nie zawiedli. Polecam
Tadeusz Rakowski
Tadeusz Rakowski
13/03/2023
Wykonana konserwacja podwozia. Usługa wykonana zgodnie z ustaleniami i terminowo. Oględziny podwozia wskazują na profesjonalne wykonanie. Polecam warsztat.
Daniel anusiak
Daniel anusiak
10/03/2023
Jestem bardzo zadowolony z warsztatu samochodowego Lewarek. Machanicy jak i zresztą cała obsługq na bardzo wysokim poziomie. Naprawy wykonywane są profesjonalne i szybko. Ostatnio ekspresowa wymiana oleju w Toyocie. 35 min z przysłowiowym zegarkiem w ręku. ????????????????????????????‍????
Wojciech Kucina
Wojciech Kucina
24/02/2023
Profesjonalna obsługa, polecam.
Robert Wicik
Robert Wicik
18/02/2023
W porządku warsztat.
Tomasz Zieliński
Tomasz Zieliński
12/02/2023
Szybko solidnie i tanio
Artur Demczyło
Artur Demczyło
08/02/2023
Super fachowcy. Polecam serdecznie