LEWAREK to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie

Lewarek to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie, który istnieje pod tą nazwą od 2017 roku. W rzeczywistości jednak warsztat funkcjonuje już od 2010 roku. Zajmujemy się kompleksową diagnozą oraz mechaniką samochodową aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy szeroką gamę usług od wulkanizacji przez pełną mechanikę po konserwację podwozia.

Naszym głównym założeniem jest zadowolenie klientów, a zdobywamy je dzięki połączeniu dwóch elementów, atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnej usługi. W naszym warsztacie to Państwo mają ostateczne zdanie, my przedstawiamy wszelkie możliwości oraz konsultujemy je przed dokonaniem naprawy. Naszym atutem jest również dokładne wytłumaczenie Państwu na czym polega naprawa oraz pomoc w dobraniu odpowiednich części. Dokładamy wszelkich starań by początkowa wycena, pokrywała się z ostatecznym kosztem naprawy.

Nasz zespół to wykwalifikowani i wszechstronni mechanicy. Motoryzacja jest ich pasją, dlatego do każdej naprawy wykorzystują całą swoją wiedzę, a „zagadki” traktują jak wyzwanie. Nasz warsztat posiada odpowiednie urządzenia, w tym maszynę do geometrii, klimatyzacji, trzy podnośniki, kanał oraz stanowisko robocze. Do Państwa dyspozycji jest również wygodna poczekalnia.

Dariusz BHP
Dariusz BHP
03/12/2022
Uzyskałem fachową pomoc bez naciągania na koszty.
Kasia Gajda
Kasia Gajda
20/11/2022
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Bardzo sympatyczna atmosfera w warsztacie, miły i kontaktowy właściciel, profesjonalne podejście. Szczegółowe wyliczenie wymienionych części i związanych z tym kosztów. Polecam, wreszcie znalazłam profesjonalny i uczciwy warsztat.
Bartłomiej Mierzejewski
Bartłomiej Mierzejewski
11/11/2022
Serwisuję w tym warsztacie samochody od wielu lat, zawsze mam zaufanie do właściciela i pozostałych mechaników. Jeszcze nie miałem sytuacji kiedy byłbym nawet trochę niezadowolony z usług, serdecznie polecam ten warsztat.
barbara zolich
barbara zolich
09/11/2022
Miła i rzetelna obsługa. Niedrogo i dobrze wykonują swoją pracę.
Arek Kowalik
Arek Kowalik
04/11/2022
Polecam wszystkim. Moim zdaniem najlepszy warsztat w tej okolicy.
Lucas N
Lucas N
30/09/2022
Fantastyczna i profesjonalna obsługa. Samochód wyjechał z ASO i zaczął palić 2,5l więcej, z przekoszoną kierownicą, a co za tym idzie również geometrią (polecam ASO Hyundai) Panowie wszystko wyregulowali, samochód jeździ jak nowy. Warto wspomnieć, iż Panie w biurze również odwalają kawał dobrej roboty, z Panią Ewą na czele ☺️
Tom Woj
Tom Woj
24/09/2022
Rzetelna obsługa.