LEWAREK to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie

Lewarek to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie, który istnieje pod tą nazwą od 2017 roku. W rzeczywistości jednak warsztat funkcjonuje już od 2010 roku. Zajmujemy się kompleksową diagnozą oraz mechaniką samochodową aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy szeroką gamę usług od wulkanizacji przez pełną mechanikę po konserwację podwozia.

Naszym głównym założeniem jest zadowolenie klientów, a zdobywamy je dzięki połączeniu dwóch elementów, atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnej usługi. W naszym warsztacie to Państwo mają ostateczne zdanie, my przedstawiamy wszelkie możliwości oraz konsultujemy je przed dokonaniem naprawy. Naszym atutem jest również dokładne wytłumaczenie Państwu na czym polega naprawa oraz pomoc w dobraniu odpowiednich części. Dokładamy wszelkich starań by początkowa wycena, pokrywała się z ostatecznym kosztem naprawy.

Nasz zespół to wykwalifikowani i wszechstronni mechanicy. Motoryzacja jest ich pasją, dlatego do każdej naprawy wykorzystują całą swoją wiedzę, a „zagadki” traktują jak wyzwanie. Nasz warsztat posiada odpowiednie urządzenia, w tym maszynę do geometrii, klimatyzacji, trzy podnośniki, kanał oraz stanowisko robocze. Do Państwa dyspozycji jest również wygodna poczekalnia.

Lucas N
Lucas N
30/09/2022
Zweryfikowana
Fantastyczna i profesjonalna obsługa. Samochód wyjechał z ASO i zaczął palić 2,5l więcej, z przekoszoną kierownicą, a co za tym idzie również geometrią (polecam ASO Hyundai) Panowie wszystko wyregulowali, samochód jeździ jak nowy. Warto wspomnieć, iż Panie w biurze również odwalają kawał dobrej roboty, z Panią Ewą na czele ☺️
Tom Woj
Tom Woj
24/09/2022
Zweryfikowana
Rzetelna obsługa.
Sylwia Piatek
Sylwia Piatek
15/09/2022
Zweryfikowana
Miejsce warte polecenia. Korzystałam z ich usług kilkukrotnie. Panowie nie naciągają na kosztowne naprawy. Rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Jeśli naprawa to tylko tu. Ceny umiarkowane.
Grzegorz Jedruszczak
Grzegorz Jedruszczak
15/09/2022
Zweryfikowana
Super! fachowo i w rozsądnej cenie
etyllike
etyllike
19/08/2022
Zweryfikowana
Przede wszystkim nie oszukują klienta, rzetelne podejście do klienta, fachowa obsługa, dobre ceny, korzystam od kilku lat i pozdrawiam.Toyota Zegrze
Marta Lewandowska
Marta Lewandowska
09/08/2022
Zweryfikowana
Obsługa pierwsza klasa👌gorąco polecam
Amor (Amor)
Amor (Amor)
05/08/2022
Zweryfikowana
Po półrocznej batalii z mechanikami w końcu znalazł się ktoś, kto potrafił naprawić błąd. Wszyscy do tej pory twierdzili, że to problem z turbiną, a winą okazała się chłodnica zaworu EGR. Obsługa profesjonalna, szybka i wcale nie super droga. Jedyne miejsce do którego warto oddać swój samochód, polecam serdecznie, Kamil :-)
t l
t l
22/07/2022
Zweryfikowana
Serwisujemy auta firmowe różnych marek w Lewarku od wielu lat. Profesjonalna obsługa i doradztwo, uczciwość, krótkie terminy. Z czystym sumieniem polecam innym kierowcom. Szczególnie teraz, w nowiutkim, świetnie wyglądającym warsztacie.
Roman Wiadro
Roman Wiadro
13/07/2022
Zweryfikowana
Szybko i sprawnie. Mila atmosfera i można pożartować z właścicielem - panem Tomkiem. Daje 5 gwiazdek za szybką naprawę a przy okazji serwis klimatyzacji. Ozonowanie auta profesjonalnym sprzętem. Jestem pewien, że znalazłem dobrego mechanika w sąsiedztwie. Polecam.