LEWAREK to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie

Lewarek to serwis samochodowy w Michałowie-Reginowie, który istnieje pod tą nazwą od 2017 roku. W rzeczywistości jednak warsztat funkcjonuje już od 2010 roku. Zajmujemy się kompleksową diagnozą oraz mechaniką samochodową aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy szeroką gamę usług od wulkanizacji przez pełną mechanikę po konserwację podwozia.

Naszym głównym założeniem jest zadowolenie klientów, a zdobywamy je dzięki połączeniu dwóch elementów, atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnej usługi. W naszym warsztacie to Państwo mają ostateczne zdanie, my przedstawiamy wszelkie możliwości oraz konsultujemy je przed dokonaniem naprawy. Naszym atutem jest również dokładne wytłumaczenie Państwu na czym polega naprawa oraz pomoc w dobraniu odpowiednich części. Dokładamy wszelkich starań by początkowa wycena, pokrywała się z ostatecznym kosztem naprawy.

Nasz zespół to wykwalifikowani i wszechstronni mechanicy. Motoryzacja jest ich pasją, dlatego do każdej naprawy wykorzystują całą swoją wiedzę, a „zagadki” traktują jak wyzwanie. Nasz warsztat posiada odpowiednie urządzenia, w tym maszynę do geometrii, klimatyzacji, trzy podnośniki, kanał oraz stanowisko robocze. Do Państwa dyspozycji jest również wygodna poczekalnia.

Zuzia Ritter
Zuzia Ritter
04/02/2024
Bardzo polecam! Profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze :)
Ewa P
Ewa P
22/01/2024
Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalna naprawa, niska cena. Mechanik wszystko bardzo jasno tłumaczy. Serdecznie polecam. Super warsztat.
Maciej Adamski
Maciej Adamski
22/01/2024
Super warsztat. Dwa warsztaty poległy oni pieknie ogarnęli. Dwa warsztaty mnie oszukały a ten warsztat uczciwie podeszli do sprawy. Polecam
R S
R S
20/01/2024
Wymieniałem w tym warsztacie rozrząd w Skodzie Fabii 2, wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami, na czas, w korzystnej cenie. Obsługa miła i fachowa. Polecam i na pewno tu wrócę.
Katarzyna Gros
Katarzyna Gros
19/01/2024
Najlepsze miejsce dla Twojego auta i portfela :) Zawsze pomocni nawet dzień przed Wigilią :) Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta tak w rozmowie jak i w pracy. Z czystym sumieniem POLECAM!!!
Karol Rz
Karol Rz
02/01/2024
Naprawa zawieszenia wykonana szybko, przystępnie cenowo. Na plus także organizacja wizyty i kontakt z klientem. Polecam
Mateusz Wlodarczyk
Mateusz Wlodarczyk
26/12/2023
Obsługa bardzo profesjonalna i miła
Paweł Lipiec
Paweł Lipiec
22/12/2023
Trafiłem tu przypadkowo i zaskoczony poziomem obsługi na pewno będę wracał. Szybko, sprawnie, uczciwie. Polecam wszystkim.
Wojciech Kółeczko
Wojciech Kółeczko
19/12/2023
Super mechanicy. Polecam 😀
Zygmunt Bużantowicz
Zygmunt Bużantowicz
14/12/2023
Naprawa doraźna "w trasie" - profesjonalnie i ekspresowo. Zdecydowanie polecam.